Argentininis kalmaras 300/500

Argentininis kalmaras 300/500

Argentininis kalmaras (illex argentinus)

Produkto kategorija Žuvis
Produkto pavadinimas Argentininis kalmaras 300/500
Siūlomas kiekis 25 (Kg)
Išdorojimas Visas
Produkto tipas Šaldyta
Produkto vieta
Kilmės šalis Argentina
Tiekimo sąlygos
El. paštas
uablestena@gmail.com
Užsakyti dabar!
0 00
€/Kg
Kalmarai priklauso galvakojų moliuskų būriui. Minta žuvimis bei vėžiagyviais. Jų mėsa beveik kaip jautiena. Paprastasis kalmaras (lot. Loligo vulgaris) užauga iki 50 cm ilgio. Aptakų kūną gaubia siaura nugarinė plokštelė –kriauklė, padengta raumeninga mantija. Kamaras turi 8 čiuptuvus, 2 ilgus čiuptuvėlius, kurių galuose yra siurbtukai. Jo kraujas yra mėlynos spalvos.

Pirkdami šaldytą kalmarą, atkreipkite dėmesį į kalmaro mėsos spalvą, kuri matyti pro odą – ji turi būti balta. Pati oda būna įvairios spalvos – nuo rausvos iki violetinės. Prieš gaminant, užšaldytą kalmarą pirmiausia reikia apipilti verdančiu vandeniu, tuomet jo oda susitrauks ir ją bus lengva nuimti, o tai padaryti būtina. Atitirpus kalmaro mėsai, pamerkite ją 3 minutėms į karštą, bet ne verdantį vandenį. Po to nulupkite odą rankomis. Prieš verdant kalmaro filė rekomenduojama išmušti mėsos plaktuku. Kalmarą galima virti, troškinti, kepti bei marinuoti.
Kalmaruose gausu jodo, kuris būtinas mūsų nervų sistemai ir skydliaukės veiklai, kad nesijaustume išsekę, nervingi ir jautrūs. Be to, juose yra nepakeičiamų aminorūgščių, o svarbiausia – vitamino PP, dėl kurio gerėja kraujotaka raumenyse ir tuo pačiu didėja fizinė ištvermė.

Daugiau produktų

Užsisakykite!