Vaivorykštinis upėtakis 1-2 kg

Vaivorykštinis upėtakis 1-2 kg

Vaivorykštinis upėtakis (oncorhynchus mykiss)

Produkto kategorija Žuvis
Produkto pavadinimas Vaivorykštinis upėtakis 1-2 kg
Siūlomas kiekis ~ 20 (Kg)
Išdorojimas HG
Produkto tipas Šaldyta
Produkto vieta
Kilmės šalis Škotija
Tiekimo sąlygos
El. paštas
uablestena@gmail.com
Užsakyti dabar!
0 00
€/Kg
Vaivorykštinis upėtakis (lot. Salmo gairdneri rich), arba plienagalvė lašiša – lašišažuvių žuvis, priklausanti lašišinių šeimai. Kūnas verpsto formos, iš šonų plokščias, žvynai nedideli. Nugara plieno spalvos su juodomis dėmelėmis, šonai sidabriški, pilvas pilkšvai baltas. Neršto periodu išryškėja plati oranžinė juosta, einanti išilgai šonų viduriu, ypač būdinga patinams.

Upėtakis yra puikus pasirinkimas norintiems lengvai paruošiamos, maistingos ir sočios žuvies savo racione. Gamybos procesą palengvina tai, kad nuo šios žuvies nereikia nuimti žvynų, nes nuvalius mažus žvynelius, nusiima ir plonas natūralios žele sluoksnis, padedantis išlaikyti natūralią drėgmę gaminant. Norint paruošti upėtakį sveikai, rekomenduojama jį geriau virti vandenyje ar garuose, taip pat kepti ant grotelių. Pagardinimui labiausiai tinka mėta, raudonėlis, sviestas, kaparėliai, pomidorai, kumpis, citrina, mažieji svogūnėliai. Rekomenduojama naudoti švelnaus skonio aliejus – stiprių kvapų aliejai gali susimaišyti su žuvienos skoniu. Kepant upėtakį, jokiu būdu jo neperkepkite – pagamintas upėtakis turi būti drėgnas ir minkštas, tinkamas kabinti šakute.

Ši žuvis ne tik skani, bet ir labai sveika – joje gausu žuvų taukų, proteinų, Omega-3 rūgščių, kurios padeda greitai pasisotinti ir tuo pačiu skatina medžiagų apykaitą.

Daugiau produktų

Užsisakykite!